InfoProdejna OLEJE MPA - Prodejna OLEJE MPA

Prodejna OLEJE MPA

Připravili jsme pro naše zákazníky unikátní prodejnu, kde se každý kout nese v duchu dávných dob a zároveň se zde mísí s tím nejmodernějším, co dnešní trh s mazivy a oleji může nabídnout.

 

Historie v každém detailu

Při vstupu do naší prodejny Vás zasáhne vlna vzpomínek. K vidění jsou historické čerpací stojany a řada artefaktů, které připomínají začátky olejového průmyslu. Každý kousek v naší prodejně má svůj příběh.

Nejlepší z obou světů

Ale co dělá naši prodejnu opravdu výjimečnou, je kombinace této historie s nejnovějšími produkty na trhu. Vedle starých nádob najdete nádoby plné nejmodernějších olejů, vyvinutých s pomocí nejnovějších technologií.

 

 Naše filozofie

Naše filozofie je jednoduchá. Chceme, aby naši zákazníci cítili vášeň pro oleje a maziva, která se táhne desetiletími zpátky, ale zároveň nabídnout jim to nejlepší, co je v současné době k dispozici. A to vše v prostředí, které je tak autentické, že máte pocit, že se můžete vrátit v čase.

 

 Nepřestáváme inovovat

I přes naši lásku k historii se nikdy nezastavíme v inovacích. Naši specialisté neustále sledují trh a hledají nové a lepší produkty. Při výběru nových produktů do naší nabídky dbáme na to, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a byly šetrné k životnímu prostředí.

Vaše spokojenost je naším cílem

Naším hlavním cílem je, abyste po návštěvě naší prodejny odcházeli spokojeni. Ať už hledáte produkt s historickým významem, nebo něco z nejnovějších technologických inovací, věříme, že u nás najdete přesně to, co potřebujete.

Navštivte nás

Navštivte nás a prožijte s námi cestu časem, která spojuje minulost s přítomností a ukazuje, jak může historie spolupracovat s moderními technologiemi.

    

Info

  info k objednávkám: +420 774 373 937

EUR USD
 Doprava zdarma
nad 5000 Kč
 Originální výrobky
nejvyšší kvality
 Rychlé dodací
lhůty
 Možnost vrácení zboží
do 14 dnů