InfoO MPA - O MPA

O nás

Představení společnosti

Společnost MPA, přední domácí dodavatel špičkových olejů a ostatních provozních kapalin, působí na domácím trhu již více než 15 let. Na území české republiky jsme autorizovaní distributoři francouzské společnosti TOTAL (produkty ELF a TOTAL), zároveň jsme také výhradní dovozci olejů a maziv MANNOL – německá společnost, která používá základové oleje od společnosti ExxonMobil. Díky spolehlivým dodávkám a kvalitnímu servisu v současnosti dodáváme naše produkty více než 400 stálým velkoobchodním zákazníkům z řad servisů, prodejen autodílů, autodopravců, stavebních firem. Velké množství našich zákazníků je také z řad průmyslových firem (potravinářství, farmacie, slévárenství apod). Pro doplnění kompletního servisu jsme pro naše zákazníky vybudovali vlastní prodejnu a sklad v Mostě – Korozlukách, kde prodáváme všechny produkty také maloobchodně – tzn. konečným zákazníkům.

Produkty a služby

Náš sortiment tvoří především motorové, převodové, hydraulické a jiné průmyslové oleje, autochemie, autokosmetika, ředidla, plastická maziva a další technické kapaliny. Katalog těchto produktů obsahuje více než 1500 položek.

Orientujeme se na poradenství a diagnostiku v oblastí maziv a mazací techniky. Používáme mobilní filtrační stanici, unikátní diagnostický systém ANAC, který dokáže určit stav opotřebení motorů. Díky tomu můžeme našim zákazníkům poskytnout komplexní informace o stavu stroje a používaného maziva.

Certifikáty

MPA je držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO/IEC 17024 (Technik diagnostik, tribodiagnostik), který vlastní pouze 60 osob v ČR.  Zároveň jsme členy Asociace českých tribodiagnostiků.

Certifikát dle ČSN EN ISO/IEC 17024 (pdf, 750 kB)

Naši dodavatelé, společnosti TOTAL/ELF a MANNOL jsou držiteli certifikátů ISO 2000: 9001 a ISO 2000:14001.

PROČ MPA?

široký sortiment špičkových maziv

Společnost MPA nabízí více než 1500 druhů maziv zahrnujících motorové, převodové či průmyslové oleje, plastická maziva, ředidla, ale také autochemii či autokosmetiku.

přes 500 stálých zákazníků

O kvalitě našich služeb svědčí více než 500 stálých odběratelů z řad autoservisů, prodejen autodílů, autodopravců, stavebních firem a mnoha dalších.

komplexní poradenství

Díky našemu dlouholetému působení v oboru poskytujeme našim zákazníkům také komplexní poradenství v oblasti maziv a mazání.

silné technické zázemí

Firma MPA používá vlastní mobilní filtrační stanici, unikátní diagnostický systém ANAC, který dokáže určit stav opotřebení motorů. Zároveň spolupracujeme s předními českými chemickými laboratořemi.

zkušený tým odborníků

Disponujeme týmem odborníků s mnohaletými zkušenostmi z působení v oblasti dodávek olejů a ostatních provozních kapalin.

filtrace olejů

Provádíme mikrofiltraci olejů.


Info

  info k objednávkám: +420 774 373 937

EUR USD
 Doprava zdarma
nad 5000 Kč
 Originální výrobky
nejvyšší kvality
 Rychlé dodací
lhůty
 Možnost vrácení zboží
do 14 dnů