Provozní kapaliny AdBlue Mannol

Zde naleznete produkt, který se obecně nazývá AdBlue. Jde o provozní kapalinu, která přispívá ke snížení emisních hodnot u nákladních automobilů splňující emisní normy EURO 4 a EURO 5. AD BLUE je čirá, bezbarvá, netoxická chemikálie - 32,5% vodný roztok močoviny. Vyrábí se průmyslovou syntézou amoniaku a oxidu uhelnatého. Má silně korosivní vlastnosti (nesmí přijít do kontaktu s barevnými kovy, některými plasty atd.). Bod tuhnutí AdBlue je -11,5°C (nutnost vyhřívání skladovacích nádrží v zimním období). AdBlue snižuje množství škodlivin ve výfukových plynech, a proto umožňuje splnění směrnice EURO 4, která platí od 1. října 2005. Současně umožňuje splnění směrnice EURO 5. Jakost provozní kapaliny je dána standardem DIN 70070. AdBlue je butno používat v systémech SCR - Selektivní katalytická redukce.

Co je to SCR? Selektivní katalytická redukce. Řízené snížení škodlivých látek vznikajících při spalování. Princip spočívá ve stříknutí AdBlue před katalyzátor do výfukového potrubí. Tento systém snižuje NOX ve výfukových plynech. Oxidy dusíku se díky aplikace AdBlue mění v neškodný dusík a vodní páru.

AdBlue® není nebezpečné pro zdraví člověka ani pro životní prostředí. Nespadá pod produkty ADR.

Výběr: Provozní kapaliny AdBlue Mannol

Objem
  • 10 L
  • 20 L
Značka
  • Mannol

řadit podle názvu od nejlevnějších od nejdražších

Provozní kapaliny AdBlue Mannol | 2

Mannol Ad BLUE - 10 L Provozní kapaliny - AdBlue

Mannol Ad BLUE - 10 L

Ad Blue je netoxický vodný roztok chemicky čisté močoviny používaný ke snížení úrovně oxidů dusíku AdBlue Mannol

17 dní

350,-
s DPH 424,-
Mannol Ad BLUE - 20 L Provozní kapaliny - AdBlue

Mannol Ad BLUE - 20 L

Ad Blue je netoxický vodný roztok chemicky čisté močoviny používaný ke snížení úrovně oxidů dusíku Provozní kapaliny AdBlue

17 dní

690,-
s DPH 835,-

Kategorie shopu


  info k objednávkám: +420 774 373 937

EUR USD
 Doprava zdarma
nad 5000 Kč
 Originální výrobky
nejvyšší kvality
 Rychlé dodací
lhůty
 Možnost vrácení zboží
do 14 dnů