Kategorie shopuHydraulické olejeHydraulické oleje Hydraulické oleje pro hydrodynamické převodyHydraulické oleje Hydraulické oleje - Hydraulické oleje Hydraulické oleje pro hydrodynamické převody Mogul

Hydraulické oleje Hydraulické oleje pro hydrodynamické převody Mogul

V této sekci naleznete veškeré druhy hydraulických olejů určených pro hydrodynamické převody. V České republice je dodnes používán převážně olej OTHP3. Zde Vám nabízíme kvalitnější alternativy, které jsou s olejem OTHP 3 plně mísitelné. Tyto hydraulické oleje jsou vysoce multifunkční, takže je můžete používat nejen do hydrodynamických převodů, ale i do běžných hydraulických soustav, kde jsou určeny oleje typu HLP či HVLP. Zvláště doporučujeme použití oleje TOTAL EQUIVIS ZS 32, který má vysokou kvalitu a ve velké míře je používán ve vojenské technice právě jako náhrada za OTHP 3.

Výběr: Hydraulické oleje Hydraulické oleje pro hydrodynamické převody Mogul

Značka
  • Mogul

Objem
  • 1 L
řadit podle názvu od nejlevnějších od nejdražších

Hydraulické oleje Hydraulické oleje pro hydrodynamické převody Mogul | 1

Hydraulický olej Mogul OT-HP 3 - 1 L Hydraulické oleje - Hydraulické oleje pro hydrodynamické převody

Hydraulický olej Mogul OT-HP 3 - 1 L

Hydraulický olej pro hydrodynamické i hydrostatické mechanismy autobusů Hydraulické oleje pro hydrodynamické převody Mogul

17 dní

85,-
s DPH 103,-

Ropný koncern TOTAL Lubrifiants patří mezi vůbec největší olejářské společnosti na světě, který vyrábí pod značkami TOTAL nebo ELF stovky vysoce kvalitních maziv.

Pokud si nejste jisti jaký typ oleje zvolit, můžete použít mazací plán na úvodní straně našeho webu, nebo kontaktovat našeho specialistu pana Davida Frohlicha na e-mailu david.frohlich@oleje-mpa.cz S volbou co nejvhodnějšího hydraulického oleje pro hydrodynamické převody z naší nabídky Vám zaručeně poradíme. Nezáleží na tom jaký vlastníte stroj či zařízení, protože máme s prodejem olejů mnohaleté zkušenosti. .

Kategorie shopu


  info k objednávkám: +420 774 373 937

EUR USD
 Doprava zdarma
nad 5000 Kč
 Originální výrobky
nejvyšší kvality
 Rychlé dodací
lhůty
 Možnost vrácení zboží
do 14 dnů