Kategorie shopuBIO oleje a mazivaBIO oleje a maziva BIO separační oleje - BIO oleje a maziva BIO separační oleje

BIO oleje a maziva BIO separační oleje

V této sekci naleznete veškeré druhy separačních - formových BIO olejů - biologicky odbouratelných - z naší nabídky. V dnešní době je použití ekologických separačních olejů (šetrných k životnímu prostředí) prakticky nezbytnou součástí stavební výroby. Námi nabízené BIO formové oleje jsou vysoce kvalitní produkty prověřené stovkami našich zákazníků. Ve všech případech jde o produkty společnosti TOTAL, která klade velký důraz na ekologii a dodržování ekologických zásad. Mezi nejprodávanější BIO separační oleje patří TOTAL MOLDOL 7.

BIO oleje patří mezi speciální produkty. Sleduje se u nich biologická rozložitelnost v půdě (v %) za jednotku času, nejčastejí 30 dnů.

Pokud si nejste jisti jaký typ BIO oleje zvolit, můžete kontaktovat našeho specialistu pana Davida Frohlicha na emailu david.frohlich@oleje-mpa.cz. S volbou vhodného BIO formového oleje z naší nabídky Vám rádi poradíme.

Značka
Objem
  • 10 L
  • 20 L
řadit podle názvu od nejlevnějších od nejdražších

BIO oleje a maziva BIO separační oleje | 2

Separační olej BIONA BISOL - 20 L BIO oleje a maziva - BIO separační oleje

Separační olej BIONA BISOL - 20 L

Separační olej na Bázi řepkového a syntetického oleje, jenž se používá při separaci koreb automobilů při svozu BIO separační oleje

17 dní

1 970,-
s DPH 2 384,-
Separační olej BIONA BISOL - 10 L BIO oleje a maziva - BIO separační oleje

Separační olej BIONA BISOL - 10 L

Separační olej na Bázi řepkového a syntetického oleje, jenž se používá při separaci koreb automobilů při svozu BIO oleje a maziva BIO separační oleje

17 dní

990,-
s DPH 1 198,-

Kategorie shopu


  info k objednávkám: +420 774 373 937

EUR USD
 Doprava zdarma
nad 5000 Kč
 Originální výrobky
nejvyšší kvality
 Rychlé dodací
lhůty
 Možnost vrácení zboží
do 14 dnů